Технології

 

Фрезерування асфальту

Фрезерування асфальту з вивозом матеріалу

 

Ресайклінг

Холодний ресайклінг являє собою зміцнення дорожніх основ, кам'яних матеріалів та асфальтового грануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту (фала) різними в'яжучими шляхом попереднього фрезерування та змішування на дорозі.

Впровадження в практику великих, високопродуктивних ресайклерів, які дозволяють відновленнястарих дорожніх одягів набагато дешевше порівняно з традиційними методами, набуває все більшого поширення на території України.

Холодний ресайклінг:

Холодний ресайклінг на стратегічній трасі Чугуєв-Мелове (Харківщина):

Холодний ресайклінг на трасі Львів-Тернопіль:

Капітальний ремонт дороги Р-15 Львів-Червоноград

 

Стабілізація грунтів

Стабілізація грунту - це введення в грунт добавок для поліпшення механічних властивостей грунту. В якості добавок в залежності від типу грунту можуть використовуватися вапно, цементи, бітумні в'яжучі, хімічні речовини, що пов'язують компоненти грунту.

Стабілізація грунту може бути використана для будівництва доріг, шляхів сполучення, промислових складських комплексів, митних терміналів та дорожнього одягу інших транспортних поверхонь. Грунт, використовуваний на інших будівельних об'єктах, також часто потребує поліпшення.

Стабілізація грунтів у залежності від кінцевого результату, поділяється на поліпшення грунтів і зміцнення грунтів. При поліпшенні грунтів є можливість поліпшити умови ущільнення місцевих грунтів, у тому числі перезволожених і пучинистих. Стабілізація дозволяє забезпечити надійний морозозахисний шар і збільшити його несучу здатність.

При укріпленні грунтів відбувається істотне збільшення фізико-механічних характеристик місцевих грунтів. Метод застосовується для влаштування як морозозахисних шарів, так і несучих шарів основ.

 

Безпека руху, спорудження та обслуговування злітних смуг

Видалення ліній дорожньої розмітки та очищення злітних полос від гуми машиною Stripe Hog 8000 в партнерстві з компанією Stim. На відміну від фрезування, ця машина використовює для чищення потужний струмінь води під великим тиском та не шкодить верхньому шару покриття. Сміття автоматично прибирається вакуумним пилососом.


 

Ямковий ремонт

Вперше у західному регіоні України використовується механізм реміксер Wirtgen ERP 300/600 для робіт по ямковому ремонту, зароблення повздовжних та поперечних тріщин на дорожньому полотні. Застосування цієї машини забезпечує високу якість та економічність ремонту у порівнянні із традиційним методом майже вдвічі.

 

 

Инженерні роботи

Ми проектуємо та будуємо: дороги, злітні смуги аеродромів, будинки, об'єкти господарської інфраструктури, складні конструкції. Європейські сертифіковані стандарти якості в Україні.

 

 

Наша техніка

Серед механізмів унікальний для нашої країни Wirtgen WR 4200

Як нас знайти


ТзОВ «БАЛТОМ УКРАЇНА», Україна, 79040, Львів, вул. Городоцька, 367а

+38 032 2950736

Продаж техніки: +380673131971, 0674234823
tehnicasale@gmail.com